Op. Dr. Tugay Seküçoğlu 1975 yılında Antakya’da doğmuştur. 1993 yılında İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş ve aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. 1993-1999 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki üniversite eğitiminin ardından 2000-2007 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda çalışmış ve ilkokul yıllarından beri hayalini kurduğu Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanlığını buradan almıştır. Afyonkarahisar’daki mecburi devlet hizmeti ve Elazığ Asker Hastanesi’ndeki askerlik görevlerini tamamladıktan sonra Adana’ya dönen Dr. Seküçoğlu 2010-2014 yılları arasında Acıbadem Adana Hastanesi’nin staf hekimi olarak çalışmıştır. 2014 yılında buradaki görevinden ayrılmış ve Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nde Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğini kurmuştur. 2 yıl boyunca büyüdüğü şehirde hizmet verdikten sonra 2016 yılının başında Adana’da kendine ait özel bir muayenehane açmış olan Dr.Seküçoğlu hizmet alanını genişleterek muayenehanesinde çalışmaya devam etmektedir.
Yurt içi ve yurt dışı mesleki toplantılara katılarak mesleği ile ilgili bilgilerini güncel tutan Dr. Seküçoğlu sosyal yaşantısında tenis oynamak ve motorsiklet kullanmaktan zevk alır. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ile Adana Tenis Dağcılık ve Su Sporları Klübü’ne üyelikleri bulunan Dr. Seküçoğlu evli ve 3 çocuk babasıdır.

Hizmetlerimiz

Estetik Ameliyatları

Estetik ve Plastik Cerrahi konusunda paylaştığımız bilgileri okuyabilirsiniz. Estetik operasyonlarla ilgili bir çok bilgiye ve aklınızdaki sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Estetik Uygulamaları

Bizim için her şeyden önce sağlığınız gelir. Merak ettiğiniz konular, uzmanlık alanları ve uyguladığımız yöntemlerle ilgili sitemizden bilgi alabilirsiniz

Saç Ekimi

Saçlar, estetik ve genel izlenim açısından ilk önce dikkat çeken bölgelerden biridir. Kadın ve erkekler için saç kalitesi, rengi gibi kriterler farklı özellikler gösterir.